Posted on: 27 marca 2023 Posted by: admin Comments: 0
wanna z hydromasażem

Do niedawna z jacuzzi korzystały tylko osoby, które mogły sobie pozwolić na wyjazd do luksusowego hotelu lub spa. Ale teraz coraz więcej osób ich używa, ponieważ są naprawdę dobrym sposobem na odprężenie ciała i duszy.

Jak działa wanna z hydromasażem?

W masażu wodnym pomaga odpowiednie ciśnienie wody, które wytwarza pompa wodna. Do masażu powietrznego, powietrze pod ciśnieniem wytwarzane jest przez kompresor i wdmuchiwane do wanny przez dysze o mniejszej średnicy. Hydromasaż to wyjątkowe połączenie masażu wodnego i powietrznego, który uważany jest za najskuteczniejszy rodzaj masażu. Ten system daje możliwość szybszego rozluźnieniem mięśni i lepszego przepływu krwi.

jacuzzi
.

Wanna z hydromasażem – zadbaj o zdrowie

Zdaniem ekspertów posiadanie jacuzzi ma wiele zalet. Masaż wodny ma na celu przede wszystkim rozluźnienie przeciążonych mięśni oraz poprawę ukrwienia. Polecany jest osobom z problemami reumatologicznymi, oddechowymi czy kręgosłupa. W połączeniu z ultradźwiękami rozgrzewa tkanki i wspomaga usuwanie cellulitu. Masaż powietrzny działa odprężająco i pozytywnie wpływa na wygląd skóry. Tonizuje ją i poprawia jej ukrwienie. Specjaliści szczególnie polecają masaż powietrzny przy skurczach, stłuczeniach, bólach mięśni. W opcji z ozonatorem wspomaga usuwanie cellulitu, zmarszczek, leczenie żylaków i chorób skóry. Dodatkowo wanna z hydromasażem może być świetnym sposobem na relaks po męczącym dniu. Z hydromasażu może korzystać każdy, jednak nie wszyscy powinni – osoby z problemami skórnymi lub nadciśnieniem powinny skonsultować się z lekarzem przed użytkowaniem.

Dlaczego warto zainwestować w jacuzzi?

Wanna z hydromasażem to doskonały sposób na relaks po długim, męczącym dniu. Zapewnia odprężającą kąpiel, która pomaga oczyścić organizm z toksyn i stresu. Terapia masażem ciepłą wodą jest szczególnie korzystna w zmniejszaniu dolegliwości bólowych kręgosłupa i stawów.

Chcesz cieszyć się prozdrowotnymi właściwościami masażu wodnego bez wychodzenia z domu? Dzięki jacuzzi możesz bezpiecznie i łatwo zrelaksować się w łazience. Przed dokonaniem zakupu należy wziąć pod uwagę stan swojego zdrowia. Nie wszystkie modele z hydromasażem są odpowiednie dla każdego, dlatego najpierw skonsultuj się z lekarzem. Po uzyskaniu potrzebnych informacji zakup wanny z hydromasażem będzie bezpieczną i łatwą decyzją.