Posted on: 7 czerwca 2022 Posted by: admin Comments: 0
nowe osiedle Żnin

Chcesz kupić mieszkanie? Szukasz dobrej lokalizacji, ale też wygodnego apartamentu? Postaw na nowe osiedle Żnin. W tym artykule powiemy o tym, gdzie dokładnie się ono znajduje, jakie mieszkania są i jeszcze będą na nim do wyboru oraz dlaczego warto tam zamieszkać.

Gdzie dokładnie znajduje się nowe osiedle Żnin?

Jeśli znasz Żnin, na pewno orientujesz się, gdzie jest ulica 1 stycznia. Właśnie przy niej znajduje się nowe osiedle Żnin, o którym tyle się ostatnio mówi. Co można powiedzieć o tej okolicy? Wokół jest wiele terenów zielonych. Do jeziora dojdzie się stąd w 15 minut. To cicha i spokojna okolica, jednak nie pozbawiona sklepów i tym podobnych. Blisko są:

  • salony fryzjerskie,
  • salony kosmetyczne,
  • sklepy spożywcze – najbliższe to Netto i Biedronka.

Niedaleko apartamentów Żnin jest szkoła podstawowa oraz przychodnia rodzinna. Dzięki temu rodziny z dziećmi nie muszą się martwić o edukację a także bezpieczeństwo. Łatwo i szybko można dostać się na trasę S5. Pracujesz lub planujesz pracować w Poznaniu? Dojazd samochodem zajmie Ci jedyną godzinkę.

apartamenty Żnin

Jakie apartamenty do wyboru?

Na nowym osiedlu dostępne są mieszkania w dwóch wersjach metrażowych – nieco ponad 77m2 oraz blisko 61m2. Wszystkie są niezwykle wygodne i przestronne. Nadadzą się dla osób z dziećmi, małżeństw a także singli. Mieszkania o powierzchni  60m2 składają się z przestrzennego salonu z aneksem kuchennym, wiatrołapu i toalety na parterze, dwóch sypialni i łazienki na piętrze. Mieszkania o powierzchni ok. 77m² to salon z aneksem kuchennym, wiatrołapem i toaletą na parterze, trzy sypialnie i łazienka na piętrze. Każde mieszkanie posiada balkon i taras. Mieszkania na parterze prowadzą do pięknego, zielonego ogrodu.

Czy warto zainwestować w Żninie?

Lubisz nie za duże miasteczka? Żnin właśnie takim jest. I choć rozmiarowo daleko mu do Bydgoszczy czy nawet Inowrocławia to wciąż się rozwija i ma wiele do zaoferowania. Jest tu basen – W Cukrowni. Szpital, wiele szkół, przedszkola. Można powiedzieć, że na środku miasta jest jezioro, w którym można się kąpać. Jest nawet molo. Wiele sklepów daje nie tylko możliwości zakupowe, ale także miejsca pracy. Dlatego jeśli planujesz kupić mieszkanie, postaw na apartamenty Żnin na nowym osiedlu.